דימול פלטינום - לחתונה בלתי נשכחת!

  גללו מטה לפרטים נוספים

  dmall-01

  דימול פלטינום - לחתונה בלתי נשכחת!

   אולם אירועים לחתונה יוקרתית

   חווית אירוע מושלם מתחילה בנשימה שנעצרת עם הכניסה לאולם. היא נמשכת בהקפדה על הפרטים הכי קטנים שיוצרים אירוע של פעם בחיים, במיקום שאין שני לו. זו המקצוענות והמומחיות שלנו שנבנתה בניסיון רב שנים ועדיין גורמת לנו להתרגש כל פעם מחדש. כי עבורנו האירוע שלכם הוא אתגר השלמות שלנו.

   למה דווקא אנחנו?

   חוויה קולינרית ייחודית

   חתונה מרשימה באמת כוללת ארוחה טעימה להפליא - הצוות הקולינרי היצירתי והמיומן של דימול פלטינום מפיק מטעמים ברמה של מסעדת שף, הופך כל צלחת ליצירת אמנות של ממש ומגבש תפריט שמותאם במדויק לאופי האירוע, תפריט שבו כל מנה היא פנינה והשילוב בין המנות מבטיח הנאה מושלמת מהרגע הראשון ועד הביס האחרון.
   כל חומרי הגלם שבהם אנחנו משתמשים הם טריים ומובחרים, והתוצאה: תאווה לעיניים, תענוג לבלוטות הטעם ובעיקר חוויה שובת לב שתגרום לאורחים שלכם ללקק שפתיים ולהיזכר בה בגעגוע גם זמן רב אחרי שהחתונה תסתיים.
   אנחנו כאן בשבילכם – ספרו לנו מה חשוב לכם ואיך אתם מדמיינים את התפריט באירוע המרגש ביותר בחיים שלכם, והצוות של דימול פלטינום יגשים עבורכם את החלום ויספק לכם ולאורחים אינספור רגעים של התפעלות קולינרית ותענוג אמיתי.

   למה דווקא אנחנו?

   חוויה קולינרית​ ייחודית

   חתונה מרשימה באמת כוללת ארוחה טעימה להפליא - הצוות הקולינרי היצירתי והמיומן של דימול פלטינום מפיק מטעמים ברמה של מסעדת שף, הופך כל צלחת ליצירת אמנות של ממש ומגבש תפריט שמותאם במדויק לאופי האירוע, תפריט שבו כל מנה היא פנינה והשילוב בין המנות מבטיח הנאה מושלמת מהרגע הראשון ועד הביס האחרון. כל חומרי הגלם שבהם אנחנו משתמשים הם טריים ומובחרים, והתוצאה: תאווה לעיניים, תענוג לבלוטות הטעם ובעיקר חוויה שובת לב שתגרום לאורחים שלכם ללקק שפתיים ולהיזכר בה בגעגוע גם זמן רב אחרי שהחתונה תסתיים. אנחנו כאן בשבילכם – ספרו לנו מה חשוב לכם ואיך אתם מדמיינים את התפריט באירוע המרגש ביותר בחיים שלכם, והצוות של דימול פלטינום יגשים עבורכם את החלום ויספק לכם ולאורחים אינספור רגעים של התפעלות קולינרית ותענוג אמיתי.

   למה דווקא אנחנו?

   העיצוב והאווירה

   כל חתן וכל כלה חולמים על חתונה מושלמת ואם אפשר אפילו קצת יותר ממושלמת. אירוע בדימול פלטינום תמיד סיפק חוויה בלתי נשכחת, ועכשיו, אחרי השיפוץ והעיצוב מחדש, הוא אפילו עוד יותר מלהיב וייחודי.
   ה"סוד" הוא האווירה, אותו מרכיב שלפעמים קשה לתחום במלים או להגדיר במדויק, אבל הוא זה שהופך חתונה לבאמת אירוע של פעם בחיים. כדי להבטיח את האווירה הקסומה ביותר אנחנו בדימול פלטינום מקדישים תשומת לב רבה לכל פרט ופרט: לכניסה המיוחדת שיוצרת מיד אצל כל אורח רושם עז ומייצרת רף ציפיות גבוה (שאנחנו עומדים בו בקלות), לפריטי הריהוט המובחרים שפזורים באולם, לעיצוב השולחנות, למפיות ולמפות, התאורה ומעל לכל לגג המעוצב עם הנוף המרהיב שבו נערכת החופה.
   צוות המעצבים המוכשר שלנו כאן עבורכם – שתפו אותם בחלומות שלכם, לפרטי פרטים, ותיהנו מאולם יפהפה ואווירה מרגשת במיוחד, כך שהחתונה שלכם תיזכר עוד שנים רבות כאירוע מושלם.

   למה דווקא אנחנו?

   העיצוב והאווירה

   כל חתן וכל כלה חולמים על חתונה מושלמת ואם אפשר אפילו קצת יותר ממושלמת. אירוע בדימול פלטינום תמיד סיפק חוויה בלתי נשכחת, ועכשיו, אחרי השיפוץ והעיצוב מחדש, הוא אפילו עוד יותר מלהיב וייחודי. ה"סוד" הוא האווירה, אותו מרכיב שלפעמים קשה לתחום במלים או להגדיר במדויק, אבל הוא זה שהופך חתונה לבאמת אירוע של פעם בחיים. כדי להבטיח את האווירה הקסומה ביותר אנחנו בדימול פלטינום מקדישים תשומת לב רבה לכל פרט ופרט: לכניסה המיוחדת שיוצרת מיד אצל כל אורח רושם עז ומייצרת רף ציפיות גבוה (שאנחנו עומדים בו בקלות), לפריטי הריהוט המובחרים שפזורים באולם, לעיצוב השולחנות, למפיות ולמפות, התאורה ומעל לכל לגג המעוצב עם הנוף המרהיב שבו נערכת החופה. צוות המעצבים המוכשר שלנו כאן עבורכם – שתפו אותם בחלומות שלכם, לפרטי פרטים, ותיהנו מאולם יפהפה ואווירה מרגשת במיוחד, כך שהחתונה שלכם תיזכר עוד שנים רבות כאירוע מושלם.

   אל תחכו לרגע האחרון!

   שריינו עכשיו את התאריך המתאים לחתונה שלכם!

   ז'בוטינסקי 1 ר"ג, מתחם Dmall