הכשרת מטפלים בפסיכותרפיה הוליסטית
מכללת תילתן - המכללה לרפואה משלימה
הכשרת מטפלים בפסיכותרפיה הוליסטית

הכשרת מטפלים בפסיכותרפיה הוליסטית

במכללת תילתן - המכללה לרפואה משלימה

ראו באתר רשימת קורסים בחסות:

מהי

גישת הפילוסופיה ההוליסטית תופסת את האדם כשלם המורכב מהיבטים וביטויים נפשיים, גופניים ורוחניים ומאמינה כי טיפול חייב לתת מענה למכלול המרכיבים האנושיים והרוחניים  וכי יש קשר הדוק בין מערכת הרגשות המודחקות לבין מחלות שמהם סובל האדם. כל סימפטום גופני מושפע באופן ישיר או עקיף ממצב רגשי לא תקין.פסיכו= נפש, תרפיה= טיפול, ואכן הפסיכותרפיה הינה שיטת ריפוי פסיכולוגית המטפלת בנפש האדם ומשלבת בין הגוף לנפש בתהליך טיפולי המשלב שיחות וקשר מילולי בין המטפל למטופל המאפשר חשיפה עצמית ופותח פתח לשינוי וטיפול בשיטות שונות מתחום הרפואה משלימה כגון: מגע, הילינג, איזון גוף נפש, שיטות אנרגטיות וכו'.

 

המגמה לפסיכותרפיה הוליסטית, בנויה מתכנית לימודים תלת שנתית שמטרתה להכשיר מטפלים בעלי ידע בפסיכולוגיה של האדם ובמפגש הטיפולי הבין אישי יחד עם ידע נרחב בתיאוריות וטכניקות טיפול מתחום הרפואה המשלימה.

חשוב לדעת:

תאריך פתיחת הקורס הקרוב

בסוף אוקטובר / תחילת נובמבר בימי ג' אחת לשבוע בין השעות 09:00-20:00

המטרה של הלימודים בקורס

המטרה של הקורס הינה הכשרת מטפלים בפסיכותרפיה הוליסטית

קהל יעד לו מיועד הקורס

הקורס מיועד לקהל הרחב ולמטפלים מכל התחומים.

משך זמן הלימודים

שלוש שנות לימוד. מסלול הכולל יום לימודים מרוכז אחד בשבוע

מסלול המקנה ידע תיאורטי מתוך קורסי ליבה בפסיכולוגיה, לצד שילוב של כלים וגישות טיפול מעולם הרפואה המשלימה ולבסוף פרקטיקום (סטאז) עם התמחות בטיפול רגשי בילדים בבתי ספר וגם התמחות בטיפול רגשי במבוגרים.

סגל המרצים

במכללה תמצאו צוות מרצים מקצועי הכולל אנשי מקצוע מכל תחומי הרפואה המשלימה, כולם בעלי תארים, ניסיון מקצועי ויחס אישי לכל תלמיד. המכללה מנוהלת על ידי ד"ר משה יעקבסון-ליסטון N.D. Ph.D - מומחה ברפואה משלימה מטפל ומרצה מזה 20 שנה. מתמחה בנטורופתיה, רפואה סינית וכל מקצועות הרפואה המנואלית .

מסלולי לימוד מגוונים

אנו מציעים לכם מגוון רחב של מסלולי לימוד מגוונים וכן קורסי העשרה והשלמה לאנשי מקצוע בתחומי הרפואה המשלימה. על מנת להעביר את השיעורים על הצד הטוב והמקצועי ביותר, כלל הכיתות מאובזרות בציוד רלוונטי שמטרתו לספק לסטודנטים את הסביבה הנוחה ללמידה תוך התנסות בפועל.

מלגות והטבות

מכללת תילתן יצרה מספר מלגות והטבות:
1. קבלת הלוואה מבנק מממן כאשר המכללה נושאת בתשלומי הריבית וההצמדה.
2. פריסת שכר הלימוד לתשלומים ללא ריבית והצמדה.
3. מימון על ידי משרד הקליטה והמוסד לביטוח לאומי (בהתאם לזכאות).

הבוגרים של תילתן

הבוגרים של מכללת תילתן מצליחים לבנות לעצמם קריירה מצליחה בתחום מיד לאחר סיום הלימודים. בוגרים רבים שלנו כבר הקימו קליניקות פרטיות בכל רחבי הארץ וצברו לעצמם מוניטין בתחום הרפואה המשלימה בתוך זמן קצר עם קהל לקוחות שרק הולך ומתרחב.

    רוצים לדעת יותר? צרו איתנו קשר עכשיו!

    072-395-0662 חייגו עכשיו
    רוצים לדעת יותר על לימודי הפסיכותרפיה ההוליסטית? רוצים להרשם למסלול הלימודים הקרוב? מלאו את הפרטים בטופס מטה ונשמח לתת לכם ייעוץ מקצועי ומידע מלא.


    לימודי פסיכותרפיה הוליסטית מעניינים אתכם?