שיוביץ ושות'

רוצה לקבל הלוואה חכמה עבור העסק שלך?

אנחנו כאן בשבילך!

בעל עסק יקר נעים להכיר!

רוצה להקים עסק חדש וברצונך לקבל מימון התחלתי לעסק מבלי להחזיר ריביות גבוהות?

יש לך עסק קיים ואתה נמצא בתזרים מזומנים שלילי / בעייתי?

זקוק להלוואה מהירה ובטוחה שתקל באופן ניכר את מצב העסק?

פנה אלינו עוד היום!

אנו מציעים ליווי אישי על ידי רואי חשבון מומחים ומאפשרים לכם למצוא סל פתרונות אשראי המותאם במיוחד עבורכם ועבור הצרכים של העסק שלכם!

 

הלוואות לעסקים חדשים

מגוון רחב של פתרונות עבור עסקים חדשים בהקמה, פתרונות מימון איכותיים המותאמים לצרכים שלכם, ותוך בניית תכנית עסקית - פיננסית עם רואי חשבון מומחים שיגיעו עד אליכם!

הלוואות בערבות מדינה

הלוואות דרך הקרן הממשלתית החדשה בערבות מדינה. הלוואות המיועדות לעסקים קטנים ובינוניים בעלי מחזור שנתי של עד 100 מיליון ש"ח. הלוואות אלו ניתנות לטובת הרחבת הקמת עסק, הרחבה,הון חוזר,פרעון הלוואה ועוד.

הלוואות לעסקים קיימים

הלוואות עבור הרחבה, תפעול, פיתוח של העסק, הלוואות עבור פרעון חובות שונים ועוד. כל מה שאתם צריכים בכדי להפעיל את העסק בצורה מוצלחת ולהגיע להצלחה עליה אתם חולמים!

ייעוץ פיננסי לעסקים

ברשותינו צוות של רואי חשבון מומחים אשר יגיעו עד אל בית העסק שלכם ויעניקו לכם ייעוץ פיננסי אישי בהתאמה לצרכים של בית העסק ולמצב הפיננסי הנתון כרגע.

אז למה אתם מחכים?

לבדיקת היתכנות ההלוואה מלאו את הפרטים בטופס להלן והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם בתוך זמן קצר!

למה דווקא אנחנו?

ניהול משברים

משרדנו מתמחה בניהול משברים עיסקיים ולרבות בהליכי הקפאות הליכים, הסדרי נושים, ליווי החברה עד להבראתה והבטחת המשך קיומה כעסק חי. למשרדנו קשרי עבודה מעולים מול בנקים, המערכת המשפטית, משרדי עורכי דין ואחרים. קשרים אלו מבוססים הן על רמתנו המקצועית והן על רמת האמינות שיצרנו מול אותם גופים.

ניסיון

הניסיון הנרחב של הצוות המקצועי שלנו, והידע שמתעדכן כל העת מאפשרים לנו להתאים לכל לקוח את פתרון המימון האידיאלי בהתאם לצרכים שלו. עוד כדאי לציין בהקשר זה שהאיתור המשכנתאות וההלוואות המשתלמות ביותר האפשריות מתבצע הן בשוק הבנקאי והן בשוק החוץ בנקאי שהפך בשנים האחרונות למשמעותי.

ביטחון

עוד סיבה טובה לבחור בנו מבין כל החברות בתחום הליווי הפיננסי וייעוץ ההלוואות היא האמינות הגבוהה של כל אנשי שיוביץ ושות', והיושרה המלאה שמאפיינת את ההתנהלות של החברה. אתם יכולים להיות בטוחים כי אתם מקבלים הלוואה מחברה בעלת יושרה ומקצועיות שיעניקו לכם בטחון רב ויאפשרו לכם להיות רגועים.

גיוס אשראי

אנו בשיוביץ ושות'- רואי חשבון פועלים נמרצות ומצליחים באחוזים גבוהים לגייס אשראי והלוואות לעסקים וחברות. שיעורי ההצלחה הגבוהים שלנו נובעים הן בשל הניסיון הרב שצברנו בתחום והן בשל הפתרונות היצירתיים ובעיקר בשל המקצועיות הגבוהה של עובדי משרדנו וקשרי העבודה המצויינים מול הבנקים השונים בישראל.

הצלחות מוכחות

ההצלחות המוכחות הרבות של שיוביץ ושות' והיכולת למצוא פתרונות מיטביים גם במצבים מורכבים מאפשרות לנו לוותר על עמלת פתיחת תיק – ולגבות תשלום אך ורק עבור הצלחה, כלומר גיוס הכסף הדרוש עבורכם. מוזמנים ליצור איתנו קשר, כאמור ללא עלות וללא מחויבות מצדכם, ואנחנו נתגייס למענכם עד שתקבלו את הכסף הנחוץ לכם.

בואו לבקר אותנו

זקוקים לייעוץ מקצועי? רוצים להגיע ולפגוש את הצוות שלנו מקרוב? נשמח לראות אתכם!

הירקון 67, בני ברק, טלפון: 03-5755644 | פקס: 03-5755899

יפו 24, חיפה טלפון: 04-8645999 | פקס: 04-8662444