הקודם
הבא
הקודם
הבא

לימודי עיסוי במכללת תילתן

המכללה לרפואה משלימה

מהו

העיסוי הרפואי נכלל ברפואה המשלימה, והנו משלב המון שיטות ייחודיות, התורמות לזרימה תקינה של הדם ושחרור השריר. 
מעבר לתרומה הרפואית  הפיזית של העיסוי, העיסוי הרפואי הנו מתעסק רבות גם ברפיון הנפש והגוף מלחצים ומחלות למינהם שרובנו חווים, הרבה יותר מרגיע מכל ענפי העיסוי, משום שעיסוי זה מאוד ייחודי והנו תורם רבות בהפחתת החרדות,מעלים את הופעת המגרנה ומיעל את איכות השינה.

רוצים ללמוד יותר על עיסוי רפואי? מכללת תילתן מציעה לכם קורס עיסוי רפואי מקצועי שיאפשר לכם להתמחות בתחום ולהתחיל להעניק שירות מקצועי ומועיל לקהל לקוחות נרחב מכל הסוגים, ומכל רחבי הארץ. שירות שרבים זקוקים לו ויכול לספק לכם פרנסה בשפע!

חשוב לדעת:

תאריך פתיחת הקורס הקרוב

קורס עיסוי הקרוב יפתח בתאריך 17/7/19

המטרה של הלימודים בקורס

להשתלב במוסדות מרפא או לפתוח קליניקה מקצועית בתחום.

קהל יעד לו מיועד הקורס

הקורס מיועד לקהל הרחב ולמטפלים מכל התחומים.

משך לימודי העיסוי הרפואי

45 מפגשים של 4 ש' כל מפגש+ 28 מפגשי אנטומיה פיזיולוגיה

מסלול הלימודים הקרוב - מעסה מוסמך / בכיר נפתח ב: יולי 17, 2019

ימים
שעות
דקות
שניות

סגל המרצים

במכללה תמצאו צוות מרצים מקצועי הכולל אנשי מקצוע מכל תחומי הרפואה המשלימה, כולם בעלי תארים, ניסיון מקצועי ויחס אישי לכל תלמיד. המכללה מנוהלת על ידי ד"ר משה יעקבסון-ליסטון N.D. Ph.D - מומחה ברפואה משלימה מטפל ומרצה מזה 20 שנה. מתמחה בנטורופתיה, רפואה סינית וכל מקצועות הרפואה המנואלית .

מסלולי לימוד מגוונים

אנו מציעים לכם מגוון רחב של מסלולי לימוד מגוונים וכן קורסי העשרה והשלמה לאנשי מקצוע בתחומי הרפואה המשלימה. על מנת להעביר את השיעורים על הצד הטוב והמקצועי ביותר, כלל הכיתות מאובזרות בציוד רלוונטי שמטרתו לספק לסטודנטים את הסביבה הנוחה ללמידה תוך התנסות בפועל.

מלגות והטבות

מכללת תילתן יצרה מספר מלגות והטבות: 1. קבלת הלוואה מבנק מממן כאשר המכללה נושאת בתשלומי הריבית וההצמדה. 2. אפשרות לקבלת מימון/מלגות מארגון הג'וינט. 3. פריסת שכר הלימוד לתשלומים ללא ריבית והצמדה. 4. מימון על ידי משרד הקליטה והמוסד לביטוח לאומי (בהתאם לזכאות).

הבוגרים של תילתן

הבוגרים של מכללת תילתן מצליחים לבנות לעצמם קריירה מצליחה בתחום מיד לאחר סיום הלימודים. בוגרים רבים שלנו כבר הקימו קליניקות פרטיות בכל רחבי הארץ וצברו לעצמם מוניטין בתחום הרפואה המשלימה בתוך זמן קצר עם קהל לקוחות שרק הולך ומתרחב.

    רוצים לדעת יותר? צרו איתנו קשר עכשיו!

    072-338-5190 חייגו עכשיו
    רוצים לדעת יותר על קורס העיסוי הרפואי שלנו? רוצים להרשם למסלול הלימודים הקרוב? מלאו את הפרטים בטופס מטה ונשמח לתת לכם ייעוץ מקצועי ומידע מלא.


    לימודי עיסוי מעניינים אתכם?