זקוקים לעו"ד בתחום פירוק חברות?

הגעתם אל המקום הנכון!

עורך דין גיא קולן עוסק מזה 20 שנה בתחום המשפט המסחרי במסגרתו טיפל עד היום במאות חברות. כמו כל הליך משפטי, גם במקרה של פירוק חברה מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין מנוסה ולא להמר על חאפרים שמחירם לעיתים זול יותר בטווח הקצר אך יקר יותר בטווח הארוך

או מלאו את הפרטים בטופס להלן:

  זקוקים לעו"ד בתחום פירוק חברות?

  עורך דין גיא קולן עוסק מזה 20 שנה בתחום המשפט המסחרי במסגרתו טיפל עד היום במאות חברות. כמו כל הליך משפטי, גם במקרה של פירוק חברה מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין מנוסה ולא להמר על חאפרים שמחירים לעיתים זול יותר בטווח הקצר אך יקר יותר בטווח הארוך

  או מלאו את הפרטים בטופס להלן:

   ייעוץ, ליווי וייצוג בתהליכי פירוק חברות.

   ניסיון | אמינות | אתיקה

   עו"ד גיא קולן – חבר ועדת חוזים בלשכת עורכי הדין בישראל, ייצג עד היום מאות חברות בתחומים שונים.

   צוות המשרד ילווה אתכם לאורך כל הדרך החל משלב קבלת ההחלטה על הפירוק, הכנת המסמכים הנדרשים והגשתם והסגירה הרשמית של החברה. לאורך כל הדרך, ובכל שלב, תזכו לייעוץ וייצוג מקצועי מעו"ד מומחה הבקיא היטב בתחום וכבר סייע לחברות רבות.

   10

   התקשרו עכשיו לעורך דין גיא קולן - 0723939472

   תוכלו למצוא אותנו גם ברשתות החברתיות:

   פירוק חברה הינו הליך משפטי מורכב הנועד ל"סיים" את חייה של החברה. לצורך מטרה זו קיימות שתי אפשרויות: או פירוק של החברה על ידי בית-משפט או פירוק חברה מרצון.

   משרד עו"ד קולן - נבון מעניק לכם מגוון שירותים בתחום המשפט המסחרי, ובכללם גם עוסק בנושא פירוק חברות ומסייע לכם לפרק את החברה באופן המהיר והיעיל ביותר. לצוות המשרד ניסיון רב בתחום, ניסיון בזכותו הוא בקיא בנבכי המערכת ודרישותיה, תוך התחייבות לשירות מקצועי והוגן, יחס אישי ואדיב, עמידה בלוחות זמנים וזמינות מלאה עבורכם.